Ανακοινώνεται η αναστολή λειτουργίας ολόκληρης της Σχολικής Μονάδας του ΕΕΕΕΚ Κομοτηνής του Δήμου Κομοτηνής, λόγω κρούσματος κορωνοϊού SARS-CoV-2 (COVID-19), (και ο σε κατ’ οίκον περιορισμός 23 μαθητών και 16 εκπαιδευτικών και λοιπού προσωπικού) μέχρι την συμπλήρωση δεκατεσσάρων (14) ημερών, μετά την τελευταία επαφή του επιβεβαιωμένου κρούσματος με τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς (05-11-2020), δηλαδή έως και την Τρίτη 18-11-2020.
Αναστέλλεται η λειτουργία του ΕΕΕΕΚ Κομοτηνής λόγω κρούσματος Covid-19
![](https://www.komotini24.gr/wp-content/uploads/2020/11/90590982_1636959273117839_7926906948484595712_n-990x743.jpg)