Αστυνομικά

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης για την επόμενη εβδομάδα (από 13 έως 19-6-2022)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 13 έως και 19 Ιουνίου του έτους 2022) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 14/06/2022 Μάνδρα, Αγριάνη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/06/2022 Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ 16/06/2022 Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα    08.00-15.00 Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/06/2022 Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο   08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/06/2022 Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά 08.00-14.00 Α.Τ.ΤΡΙΓΩΝΟΥ-Α.Τ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 14/06/2022 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι   07.00 – 14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/06/2022 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι 07.00 – 14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 16/06/2022 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά   07.00 – 14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/06/2022 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,  Μεσημβρία, Δίκελλα 17.00 – 24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/06/2022 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα   08.00 – 13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/06/2022 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης   08.00–14.00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΤΡΙΤΗ 14/06/2022 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά,  Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή     17.00–24.00   Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ –    ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/06/2022 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο     08.00–14.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 16/06/2022 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή,  Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι     17.00–24.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/06/2022 Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής, Μαρώνειας, Άγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές,  Προφήτης Ηλίας   09.00–16.00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/06/2022 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης   15.00–22.00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
TΡΙΤΗ   14/06/2022 Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Σήμαντρα, Σούνιο, Π.Ζυγός, Διομήδεια, Λευκόπετρα, Πετροχώρι.   19.00 –02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ & ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ   15/06/2022   Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Σήμαντρα, Σούνιο, Π.Ζυγός, Διομήδεια, Λευκόπετρα, Πετροχώρι.   18.00 –01.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ & ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ 16/06/2022       Α΄ΚΑΜ Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά, Δαφνώνας, Κάτω & Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά. 08.00 – 14.00   Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)
Β΄ΚΑΜ Λευκόπετρα, Άκαρπο, Σέλερο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Φίλια, Σήμαντρα, Πολύσιτος, Σούνιο, Κιμμέρια, Πηγάδια, Φελώνη, Ν. Ζυγός, Π. Ζυγός, Μαγικό, Διομήδεια, Λεύκη, Βανιάνο, Μορσίνη. 18.00 – 01.00   Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ & Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ & ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/06/2022   Α΄ΚΑΜ Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Θεοτόκος, Μάνταινα, Γλαύκη, Κένταυρος, Ζουμπούλι, Σιρόκο. 08.00 – 14.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
Β΄ΚΑΜ Μέλισσα, Μάγγανα, Δασοχώρι, Ν. Εράσμιο, Άβατο, Δέκαρχο, Κυψέλη, Εξοχή, Ν.Αμισσός, Πετροχώρι, Ποίμνη, Σεμέλη, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Όλβιο. 08.00 – 14.00   Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ   18/06/2022 Βαφέικα, Κουτσό, Συδινή, Πολύσιτος, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Πεζούλα, Γκιώνα.   08.00 – 14.00   Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ   19/06/2022 Λευκόπετρα, Άκαρπο, Σέλερο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Φίλια, Σήμαντρα, Πολύσιτος, Σούνιο, Κιμμέρια, Πηγάδια, Φελώνη, Ν. Ζυγός, Π. Ζυγός, Μαγικό, Διομήδεια, Λεύκη, Βανιάνο, Μορσίνη. 19.00 – 02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ & Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ & ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

Θρακική Αγορά

LABON Boutique

Ιστορικό

Θρακική Αγορά FB

Μedia Group

Ο Ποπολάρος