ΠΟΛΙΤΙΚΗ

Ομαλά ολοκληρώθηκε η διαδικασία για εκλογή Δ.Ε.Ε.Π στη Ροδόπη

Τυπικές ως προς την ανάδειξη προέδρων, ουσιαστικές ως προς την ανάδειξη μελών ΔΣ, ήταν και οι εκλογές στη Νέα Δημοκρατία Ροδόπης, που ολοκληρώθηκαν χωρίες προβλήματα στα τέσσερα σημεία του Νομού Ροδόπης: Στην πρώην Νομαρχία Ροδόπης (Κομοτηνή), στο ΚΑΠΗ Ιάσμου, στο συνεδριακό κέντρο Σαπών, στο δημαρχείο Αρριανών (Φιλύρα).

Οι κάλπες άνοιξαν στις 08:00 και έκλεισαν στις 19:00, ενώ δόθηκε η δυνατότητα και ηλεκτρονικής ψηφοφορίας.

Τα μέλη του κόμματος ψηφίζουν για την ανάδειξη νέου ΔΣ στη ΝΔ Ροδόπης, όπως και στις τοπικές οργανώσεις Κομοτηνής, Σαπών, Ιάσμου, Φιλύρας.

Μοναδικός υποψήφιος πρόεδρος Νομού ο επιχειρηματίας Γιάννης Τζαμπάζης.

 

Ακολουθούν αναλυτικά οι εκλεγέντες στις τοπικές οργανώσεις του κόμματος της ΝΔ:

Τα αποτελέσματα των εκλογών από την δια ζώσης ψηφοφορία:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΕΠ ΡΟΔΟΠΗΣ
1. ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 378 ΣΤΑΥΡΟΙ

ΜΕΛΗ ΔΕΕΠ
1. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 179 ΣΤΑΥΡΟΙ
2. ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 155 ΣΤΑΥΡΟΙ
3.ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 122 ΣΤΑΥΡΟΙ
4.ΤΣΑΒΔΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 114 ΣΤΑΥΡΟΙ
5. ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 113 ΣΤΑΥΡΟΙ
6. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 87 ΣΤΑΥΡΟΙ
7. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 87 ΣΤΑΥΡΟΙ
8. ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 86 ΣΤΑΥΡΟΙ
9.ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 85 ΣΤΑΥΡΟΙ
10. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54 ΣΤΑΥΡΟΙ

11. ΧΑΣΑΝ ΟΥΓΟΥΡ 40 ΣΤΑΥΡΟΙ
12. ΒΕΛΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 38 ΣΤΑΥΡΟΙ
13. ΔΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 32 ΣΤΑΥΡΟΙ
14. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 11 ΣΤΑΥΡΟΙ.

ΣΥΝΕΔΡΟΙ
1. ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 176 ΣΤΑΥΡΟΙ
2. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 145 ΣΤΑΥΡΟΙ
3. ΤΣΙΜΠΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 140 ΣΤΑΥΡΟΙ
4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 126 ΣΤΑΥΡΟΙ
5. ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΣΤΑΥΡΟΙ
6. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 75 ΣΤΑΥΡΟΙ
7. ΓΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 47 ΣΤΑΥΡΟΙ
8. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 30 ΣΤΑΥΡΟΙ
9. ΒΕΛΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 15 ΣΤΑΥΡΟΙ
10. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΣΤΑΥΡΟΙ
11. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1 ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΔΗΜΤΟ Κομοτηνής

ΠΡΟΕΔΡΟΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Στεφάνου

ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΒΩΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη

ΓΚΟΥΡΙΤΣΑ ΑΝΝΑ του Ευάγγελου

ΔΟΛΙΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΥΤΡΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ

ΝΤΑΛΛΙΑΝΗΣ ΓΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Συμεών

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χριστοδούλου

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

 

ΔΗΜΤΟ Μαρωνείας-Σαπών

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ του Παναγιώτη

ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π.

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Ηλία

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΓΚΑΤΖΙΑΛ ΑΜΕΤ ΝΙΑΖΗ του Μουμήν

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κυριάκου

ΝΤΕΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΧΜΕΤ του Μεμέτ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη

ΡΟΥΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γεωργίου

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου

ΤΣΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

ΨΑΡΡΑ ΤΡΙΑΔΑ του Ηλία

 

 ΔΗΜΤΟ Ιάσμου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

ΒΑΚΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΑΡΙΑ του Ανέστη

ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π.

ΑΝΤΕΜ ΕΡΚΑΝ του Ιζέτ

ΖΑΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Στεργίου

ΚΑΡΑ ΕΜΙΝ ΕΡΔΙΝΤΣ του Εμρουλά

ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του Παύλου

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΖΝΕΛΑΣΒΙΛΙ ΜΑΙΑ του Φεντιά

ΦΕΡΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ορέστη

 

ΔΗΜΤΟ Αρριανών

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

ΧΑΛΗΛ ΜΠΑΣΗ ΑΧΜΕΤ του Ισμαήλ

ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π.

ΑΛΗ ΑΪΣΕ του Σαντή

ΕΜΙΝ ΜΕΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΕΜΙΝ

ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΜΕΜΕΤ

ΜΠΑΪΡΑΜ ΕΜΙΝΕ του Ρετζέπ

ΜΠΑΪΡΑΜ ΡΙΤΒΑΝ του Σαλή

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΠΟΥΡΚΑΝ του Μεμέτ

ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΙΝΕ του Μεμέτ

LABON Boutique

Θρακική Αγορά

Ιστορικό

Θρακική Αγορά FB

Μedia Group

Ο Ποπολάρος