Αστυνομικά

Τέσσερις συνδυασμοί για τις εκλογές της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ροδόπης

Εκλογές θα πραγματοποιηθούν για την Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ροδόπης τη Δευτέρα 08 Νοεμβρίου 2021 κατά τις ώρες 09:00 έως 19:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Αστυνομικού Μεγάρου (2ος όροφος).Συνολικά στις εκλογές κατεβαίνουν τέσσερις συνδυασμοί.

Ο κάθε εκλογέας έχει δικαίωμα να εκφράσει την προτίμησή του με μέχρι εννέα σταυρούς στους υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, τρείς για την Εξελεγκτική Επιτροπή, έναν για το Συμβούλιο Μεταθέσεων και εννέα για τους Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ..

Η Γραμματεία Γυναικών αναδεικνύεται μόνο από γυναίκες εκλογείς που μπορούν να εκφράσουν την προτίμησή τους με μέχρι τρεις σταυρούς.

Κατά την άσκηση του εκλογικού δικαιώματος, ο εκλογέας πρέπει να φέρει μαζί του το Δελτίο Ταυτότητας.

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων συνεδριάζοντας την Κυριακή 24/10  ανακήρυξε την υποψηφιότητα των τεσσάρων συνδυασμών για τις εκλογές Ε.Α.Υ Ροδόπης, ως κάτωθι :

  1. «Ενωτική Ανεξάρτητη Κίνηση Αστυνομικών», επικεφαλής Σταυρούλα Τζατζανά, με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, την Εξελεγκτική Επιτροπή, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων, Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. και την Γραμματεία Γυναικών :
Διοικητικού συμβουλίου: 

  1. Αθανασίου Παναγιώτης
  2. Αντωνιάδης Δημήτριος
  3. Βουτσάς Αριστείδης
  4. Δημητριάδης Δημήτριος
  5. Δήμου Ιωάννης
  6. Δομβρίδου Λαμπρινή
  7. Ζιαγάκης Παναγιώτης
  8. Ιωαννίδης Γεώργιος
  9. Καζάκης Χρήστος
  10. Καζάκος Κωνσταντίνος
  11. Καραϊσκάκης Χρήστος
  12. Καρταλάκης Παναγιώτης
  13. Κασμίρης Θεόδωρος
  14. Κουμανίδης Νικόλαος
  15. Κώνστας Ευάγγελος
  16. Μισαηλίδης Ιωάννης
  17. Νικόλαου Κυριάκος
  18. Πυλαρίνος Δημήτριος
  19. Σαββίδης Γρηγόριος
  20. Σαλπιγγίδης Μιχαήλ
  21. Τζατζανά Σταυρούλα
  22. Τσιτηρίδου Σοφία
  23. Φουκαράς Δημήτριος
  24. Χατζηδημητρίου Παναγιώτης
Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. 

  1. Αβραμίδης Χρήστος
  2. Αντωνιάδης Δημήτριος
  3. Βουτσάς Αριστείδης
  4. Δημητριάδης Δημήτριος
  5. Δήμου Ιωάννης
  6. Δομβρίδου Λαμπρινή
  7. Ζιαγάκης Παναγιώτης
  8. Ιωαννίδης Γεώργιος
  9. Καζάκης Χρήστος
  10. Καζάκος Κωνσταντίνος
  11. Καμαργίου Μαρία
  12. Καραϊσκάκη Χρήστος
  13. Καρταλάκης Παναγιώτης
  14. Κασμίρης Θεόδωρος
  15. Κουμανίδης Νικόλαος
  16. Κουτσαντώνης Δημήτριος
  17. Κώνστας Ευάγγελος
  18. Μισαηλίδης Ιωάννης
  19. Νεστορίδης Δημήτριος
  20. Νικόλαου Κυριάκος
  21. Πυλαρίνος Δημήτριος
  22. Σαββίδης Γρηγόριος
  23. Σαλπιγγίδης Μιχαήλ
  24. Σιάσιος Αθανάσιος
  1. Τζατζανά Σταυρούλα
  2. Τσιτηρίδου Σοφία
  3. Φουκαράς Δημήτριος
  4. Χατζηδημητρίου Παναγιώτης
Εξελεγκτικής επιτροπής 

  1. Αβραμίδης Χρήστος
  2. Νεστορίδης Δημήτριος
  3. Κουτσαντώνης Δημήτριος
Συμβουλίου μεταθέσεων 

  1. Ιωαννίδης Γεώργιος
  2. Νικολάου Κυριάκος
Γραμματεία γυναικών 

  1. Δομβρίδου Λαμπρινή
  2. Καμαρίου Μαρία
  3. Στάνη Πασχαλίτσα
  1. «Ενωτική Κίνηση Αστυνομικών» επικεφαλής Στάθης Κατρανίδης, με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων και Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. :
Διοικητικού συμβουλίου 

  1. Αντωνίου Συμεών
  2. Ζηλιαχωβίνος Ιωάννης
  3. Κατρανίδης Ευστάθιος
  4. Καφαλής Γεώργιος
  5. Λόγου Γεώργιος
  6. Ξυνίδης Μάριος Χρήστος
  7. Παπαγεωργίου Γεώργιος
  8. Σταυρίδου Σταυρούλα
  9. Τζιάρας Γεώργιος
  10. Χαραλαμπίδης Διονύσιος
  11. Χαριτίδης Νικόλαος
Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. 

  1. Αντωνίου Συμεών
  2. Ζηλιαχωβίνος Ιωάννης
  3. Κατρανίδης Ευστάθιος
  4. Καφαλής Γεώργιος
  5. Λόγου Γεώργιος
  6. Παπαγεωργίου Γεώργιος
  7. Σταυρίδου Σταυρούλα
  8. Χαραλαμπίδης Διονύσιος
  9. Χαριτίδης Νικόλαος
 

 

Συμβουλίου μεταθέσεων: 

  1. Ζηλιαχωβίνος Ιωάννης
  2. Καφαλής Γεώργιος

3)«Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Ενωμένων Αστυνομικών» επικεφαλής Παναγιώτης Μαχαιρίδης, με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, την Εξελεγκτική Επιτροπή, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων, Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. και την Γραμματεία Γυναικών :

Διοικητικού συμβουλίου 

  1. Βαλέρας Χρήστος
  2. Γιαννακίδης Βασίλειος
  3. Ευσταρτιάδης Νικόλαος
  4. Ζαχαρία Ελένη
  5. Κίνας Κωνσταντίνος
  6. Κούτλας Ευάγγελος
  7. Μαχαιρίδης Παναγιώτης
  8. Μπακιρτζής Γεώργιος
  9. Νικολούδης Παύλος
  10. Πετρίδης Ιωάννης
  11. Ραϊκούδη Ελένη
  12. Σαπρανίδης Κωνσταντίνος
  13. Τοπαλίδης Νικόλαος
  14. Τσουλούβης Ηλίας

 

 

Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. 

  1. Βαλέρας Χρήστος
  2. Δαλακούρας Γεώργιος
  3. Κίνας Κωνσταντίνος
  4. Κούτλας Ευάγγελος
  5. Λασκαρίδης Ανέστης
  6. Λαζαρίδης Χαράλαμπος
  7. Μαχαιρίδης Παναγιώτης
  8. Μπακιρτζής Γεώργιος
  9. Νικολούδης Παύλος
  10. Πετρίδης Ιωάννης
  11. Σαπρανίδης Κωνσταντίνος
  12. Φεγγομύτης Δημήτριος
Εξελεγκτικής επιτροπής 

  1. Λαζαρίδης Χαράλαμπος
  2. Φεγγομύτης Δημήτριος
Συμβουλίου μεταθέσεων 

  1. Κίνας Κωνσταντίνος
  2. Μαχαιρίδης Παναγιώτης
Γραμματεία γυναικών 

  1. Ζαχαρία ωλένη
  2. Ραϊκούδη Έλενο

 

  1. «Ενωτική Δράση Αστυνομικών Υπάλληλων Ροδόπης» επικεφαλής Γεώργιος Αραμπατζής, με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων, Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. και την Γραμματεία Γυναικών :
Διοικητικού συμβουλίου 

  1. Αραμπατζής Γεώργιος
  2. Ασίκη Ειρήνη
  3. Βασιλάκης Δημήτριος
  4. Ιωαννίδης Γρηγόριος
  5. Κοτζαμπάσης Γεώργιος
  6. Κοτλίτσας Σωτήριος
  7. Κουλέλης Χρήστος
  8. Νεραντζάκης Δανιήλ
  9. Πάππους Ιωάννης
  10. Τριανταφυλλίδης Αθανάσιος

 

Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. 

  1. Αραμπατζής Γεώργιος
  2. Ασίκη Ειρήνη
  3. Κοτζαμπάσης Γεώργιος
  4. Κουλέλης Χρήστος
  5. Κραββαρίτης Βασίλειος
  6. Νεραντζάκης Δανιήλ
Γραμματεία γυναικών 

  1. Ασίκη Ειρήνη
Συμβουλίου μεταθέσεων 

  1. Κοτλίτσας Σωτήριος

Xronos.gr

LABON Boutique

Θρακική Αγορά

Ιστορικό

Θρακική Αγορά FB

Μedia Group

Ο Ποπολάρος