ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α & Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ 2022-23

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ Κ Γ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
2 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
3 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
4 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
5 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
7 Σάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 16:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ
2 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 ΣΤΡΥΜΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
3 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
4 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 13 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
5 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 12 ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
6 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 11 ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
7 Σάββατο, 29 Οκτώβριος 2022 16:00 Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
  3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
2 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ
3 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
4 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
5 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
6 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
7 Σάββατο, 5 Νοέμβριος 2022 15:00 Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ
2 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
3 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
4 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 ΣΤΡΥΜΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
6 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 13 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
7 Σάββατο, 12 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 12 ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
2 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
3 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
4 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ
5 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
6 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 11 ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
7 Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 12 ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ
2 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
4 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
5 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 ΣΤΡΥΜΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
7 Σάββατο, 26 Νοέμβριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 3 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
2 Σάββατο, 3 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
3 Σάββατο, 3 Δεκέμβριος 2022 15:00 Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
4 Σάββατο, 3 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 11 ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
5 Σάββατο, 3 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 12 ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
6 Σάββατο, 3 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 13 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ
7   15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 10 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ
2 Σάββατο, 10 Δεκέμβριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
3 Σάββατο, 10 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4 Σάββατο, 10 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
5 Σάββατο, 10 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
6 Σάββατο, 10 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
7 Σάββατο, 7 Ιανουάριος 1900 15:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Σάββατο, 7 Ιανουάριος 1900
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
2 Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 11 ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
3 Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 12 ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4 Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 13 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
5 Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
6 Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΣΤΡΥΜΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
7 Σάββατο, 14 Ιανουάριος 1900 15:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
2023 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 11 ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ
2 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
3 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
4 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
5 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
6 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ
7 Σάββατο, 8 Ιανουάριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
2 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 13 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
4 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 ΣΤΡΥΜΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
7 Σάββατο, 15 Ιανουάριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 13 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ
2 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 12 ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
3 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 11 ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ
4 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ
5 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
6 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
7 Σάββατο, 22 Ιανουάριος 2022 15:00 ΚΟΣΜΙΟΥ 7 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 ΓΡΑΤΙΝΗΣ 1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ
2 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 ΣΤΡΥΜΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
3 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ 3 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΑΤΣΑΛΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ
4 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 ΥΦΑΝΤΩΝ 4 ΠΟΝΤΟΣ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ ΠΟΝΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
6 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 ΑΡΧΟΝΤΙΚΩΝ 6 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ
7 Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2022 15:00 Ρ/Σ ΕΠΣ 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 23 Οκτώβριος 2022 16:00 ΚΑΛΧΑ ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β
2 Κυριακή, 23 Οκτώβριος 2022 16:00 ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ
3 Κυριακή, 23 Οκτώβριος 2022 16:00 ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ ΑΜΑΡΑΝΤΑ ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ
4 Κυριακή, 23 Οκτώβριος 2022 16:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 30 Οκτώβριος 2022 15:00 ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ
2 Κυριακή, 30 Οκτώβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β ΑΜΑΡΑΝΤΑ
3 Κυριακή, 30 Οκτώβριος 2022 15:00 ΜΙΣΧΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β
4 Κυριακή, 30 Οκτώβριος 2022 15:00 ΙΑΣΜΟΥ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 6 Νοέμβριος 2022 15:00 ΚΑΛΧΑ ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ ΑΜΑΡΑΝΤΑ
2 Κυριακή, 6 Νοέμβριος 2022 11:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
3 Κυριακή, 6 Νοέμβριος 2022 15:00 ΙΑΣΜΟΥ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β
4 Κυριακή, 6 Νοέμβριος 2022 15:00 ΜΥΣΤΑΚΑ ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 13 Νοέμβριος 2022 11:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ
2 Κυριακή, 13 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ ΑΜΑΡΑΝΤΑ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ
3 Κυριακή, 13 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ
4 Κυριακή, 13 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 20 Νοέμβριος 2022 15:00 ΚΑΛΧΑ ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ
2 Κυριακή, 20 Νοέμβριος 2022 11:00 ΜΥΣΤΑΚΑ ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β
3 Κυριακή, 20 Νοέμβριος 2022 15:00 ΜΙΣΧΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ ΑΜΑΡΑΝΤΑ
4 Κυριακή, 20 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 27 Νοέμβριος 2022 15:00 ΜΥΣΤΑΚΑ ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ
2 Κυριακή, 27 Νοέμβριος 2022 15:00 ΙΑΣΜΟΥ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ
3 Κυριακή, 27 Νοέμβριος 2022 11:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β
4 Κυριακή, 27 Νοέμβριος 2022 15:00 ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ ΑΜΑΡΑΝΤΑ ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
α/α ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
1 Κυριακή, 4 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΜΙΣΧΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΙΣΧΟΥ ΑΛΑΝΟΤΟΠOΣ
2 Κυριακή, 4 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Β ΑΟ ΜΥΣΤΑΚΑΣ
3 Κυριακή, 4 Δεκέμβριος 2022 15:00 ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΣΩΜΑΤΩΝ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ
4 Κυριακή, 4 Δεκέμβριος 2022 11:00 ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ ΑΜΑΡΑΝΤΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β

Θρακική Αγορά

LABON Boutique

Ιστορικό

Θρακική Αγορά FB

Μedia Group

Ο Ποπολάρος