Αστυνομικά

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 25 έως 31-1-2021)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 25 έως και 31 Ιανουαρίου του έτους 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

 

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/01/2021 Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς 19.00-02.00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ 26/01/2021 Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/01/2021 Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή 08.00–15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ 28/01/2021 Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγάλη και Μικρή Δοξιπάρα, Χελιδώνα 08.00–15.00 Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/01/2021 Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο  

08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01/2021  

Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά

 

08.00-14.00

 

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/01/2021 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα,

Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό,

Αρίστεινο, Άνθεια

17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 26/01/2021 Κυριακή, Μικρό και Μεγάλο Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό,

Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

07.00–14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/01/2021 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία,

Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι

07.00–14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 28/01/2021 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,

Λυκόφη, Λαγυνά

07.00–14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/01/2021 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,

Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01/2021 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,

Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

08.00–13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/01/2021 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά  

15:00-21:00

Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΡΙΤΗ 26/01/2021 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

 

 

15:00-21:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/01/2021 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

Κερασιά, Μοναστήρι

 

 

08:00-15:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 28/01/2021 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

Κερασιά, Μοναστήρι

15:00-21:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/01/2021 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη,

Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά,

Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

08:00-15:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

31/01/2021 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα,  Παραλιακή ζώνη Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής –Μαρώνειας – Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές – Προφήτης Ηλίας 15:00-21:00                                                    Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

 

25/1/2021

 

Α΄ΚΑΜ

 Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος 09.00-15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη,

Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Σέλερο, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι

09.00-15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΤΡΙΤΗ

 

26/1/2021

 

Α΄ΚΑΜ

Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο,

Λυκοδρόμιο, Κομνηνά

18.00-01.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Άνω Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Νέα Κεσσάνη, Σούνιο, Κιμμέρια 18.00-01.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

27/1/2021

 

Α΄ΚΑΜ

Σιρόκο, Ζουμπούλι, Γλαύκη, Μάνταινα, Ωραίο, Κύκνος 18.00-01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Μικρό

και Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες,

Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή,

Άγιος Αθανάσιος, Άβατο, Νέο Εράσμιο

18.00-01.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

28/1/2021

 

Α΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Κάτω και Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω και Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά 09.00-15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη,

Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα

09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

29/1/2021

 

Α΄ΚΑΜ

Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα,

Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Νέα Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό

08.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης 08.00-15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

31/1/2021

Α΄ΚΑΜ Νέα Αμισσός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Κοσμητή, Θαλασσιά, Τοξότες, Μέγα και Μικρό Τύμπανο 18.00-01.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

    Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη 18.00-01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

LABON Boutique

Θρακική Αγορά

Ιστορικό

Θρακική Αγορά FB

Μedia Group

Ο Ποπολάρος